Kielce v.0.8

Świętokrzyskie

  spotkania, inne  

Skarżyski Finał WOŚP

Miejskie Centrum Kultury, Skarżysko-Kamienna Świętokrzyskie Skarżyski Finał WOŚP

InfoW niedzielę - 13 stycznia 2019 r w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej obędzie się 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Celem tegorocznego finału będzie pozyskiwanie środków „na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

    W naszej placówce kultury od dziesiątków lat działa sztab wspomagający WOŚP, którego szefem i założycielem jest Rafał Kamiński.
        Około 220 wolontariuszy zarejestrowanych w naszym sztabie, ruszy w niedzielę w teren z puszkami, do których będą zbierać datki na rzecz
        W O Ś P.

    Miejskie Centrum Kultury, przy wsparciu wielu darczyńców, organizuje IMPREZĘ, podczas której odbędzie się KONCERT z udziałem rodzimych zespołów artystycznych. W trakcie koncertu przeprowadzimy LICYTACJĘ  gadżetów WOŚP i różnorodnych, atrakcyjnych darów od instytucji, firm i ludzi dobrej woli.

Wszyscy będą wymienieni podczas koncertu, a także na stronie internetowej MCK.

    KONCERT rozpoczniemy o godz. 16:00, a całą imprezę zakończymy „ŚWIATEŁKIEM DO NIEBA” o godz.20:00.

Ale koncert to nie wszystko, co przygotowaliśmy na ten dzień.

Podczas imprezy, na małych i dużych gości orkiestrowych będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Będzie się działo!

Przyjdźcie i zobaczcie!

W imieniu Prezydenta Miasta Konrada Kröniga i organizatorów, serdecznie zapraszamy w niedzielę, do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Zagrajcie razem z nami w XXVII FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Otwórzcie swoje serca i portfele. Liczymy na Was! Się ma !

Error connecting to mysql